5 let komplexní záruky

5 let neomezeného klidu na duši

5 let neomezeného klidu na dušiJe dobré vědět, že ve světě plném limitů je stále ještě pár věcí bez omezení. Dokážete si představit neomezený klid na duši? S Vaším vozem Hyundai to bude standard. A to nejenom proto, že toto vozidlo bylo vyrobeno podle nejvyšších možných norem kvality. Je to také proto, že je připravena pětiletá záruka bez omezení najetých kilometrů, která se k vozidlu poskytuje.

  • 5 let záruka bez omezení najetých kilometrů
  • 5 let asistenční služby zdarma
  • 5 let kondičních prohlídek zdarma

Záruka a služby

5 let záruka bez omezení najetých kilometrů *

Můžete jet na Měsíc a zpátky a přesto se na Vás bude stále vztahovat špičková záruka na trhu: na motor, převodovku, řízení, zavěšení, brzdný systém.

Záruka je platná v zemích EU a v zemích Evropského sdružení volného obchodu. Společnost Hyundai nabízí tuto jedinečnou pětiletou záruku bez omezení počtu ujetých kilometrů ke všem novým vozidlům prodaným v Evropě od roku 2011 (v jednotlivých zemích a pro jednotlivé modely platí rozdíly).

Na vozidla, která budou komerčně využívána (taxi, vozidla k pronajmutí atd.), se vztahuje tříletá záruka s limitem 100 000 ujetých kilometrů.

* Rádi bychom Vás upozornili, že jsme nedávno změnili podmínky 5leté záruky Hyundai bez omezení najetých kilometrů. V  závislosti na datu výroby, době dodání a skladování se na vůz může vztahovat původní záruka, uvedená v garanční knížce. S případnými otázkami se prosím obraťte na svého autorizovaného prodejce Hyundai.

5 let záruka bez omezení najetých kilometrů

5 let asistenční služby zdarma

5 let asistenční služby zdarmaI když je to nepravděpodobné, pokud by přeci jen došlo na Vašem vozidle Hyundai k poruše, vztahuje se na vás asistence na silnici, a to po dobu 5 dlouhých bezstarostných let, ať už jste v tuzemsku, nebo v zahraničí.

*Poskytuje se pouze v určených zemích

5 let kondičních prohlídek zdarma

5 let kondičních prohlídek zdarma

Při každoroční prohlídce stavu vozidla se zachytí všechny drobné problémy dříve, než se z nich stanou vážné problémy a tím budete mít zajištěno, že vlastnictví vozu Hyundai s sebou pro Vás nenese žádné nepříjemnosti ani starosti. Prohlídka stavu vozidla se vztahuje na: motor, převodovku, řízení, zavěšení, brzdný systém
5 let každoročních prohlídek vozidla lze vyměnit za kterýkoliv jiný servisní program*.

*Poskytuje se pouze v určených zemích

Další výhody pro zákazníky společnosti Hyundai

2 roky záruky na originální náhradní díly

Hyundai poskytuje dvouletou záruku na všechny originální náhradní díly a příslušenství Hyundai.

 

12 let záruky prorezavění karoserie

Neexistují žádné limity v trvání doby, po kterou Vám budeme přinášet klid na duši, a proto je vedle námi poskytované záruky bez omezení najetých kilometrů každý vůz Hyundai rovněž chráněn před korozí.*

* Tato záruka se řídí podmínkami

 

Až pětiletá záruka na lak

Všeobecně se poskytuje pětiletá záruka na lak u všech modelů – neomezený počet ujetých kilometrů.*

* Na vozidla, která budou používána jako taxi nebo vozidla k pronajmutí, se vztahuje tříletá záruka s limitem 100 000 ujetých kilometrů.