Auto Palace doporučuje: Do alpských zemí na lyžování již jedině se střešním boxem.

Alpské země jsou každoročně vyhledávanou destinací milovníků zimních sportů. Blízké velehory jsme si oblíbili hned z několika důvodů, ať už je preferujeme pro dostatek sněhu po celou zimní sezónu, kvalitu a množství sjezdovek nebo jiné příčiny.

Při cestování do zahraničí je ale třeba dát si pozor, abychom dbali místních předpisů a norem. Možná ne všichni z nás ví, že země jako Itálie nebo Rakousko pokutují řidiče částkou až 500 EUR za převážení zimního vybavení přímo uvnitř vozidla. Auto Palace proto doporučuje již nyní všem, kteří návštěvu zahraničních středisek plánují, pořídit si střešní box a předejít tak zbytečným nepříjemnostem. 

Podívejte se, co způsobí nedostatečně zajištěné vybavení uvnitř vozu při nárazu:

Proškolený personál Auto Palace dokáže každému majiteli vozu poradit, jaký typ boxu vybrat. V současnosti mohou zákazníci vybírat z široké řady kvalitních a cenově dostupných boxů. Cena boxů je přímo závislá na konkrétním typu, obecně lze však říct, že se vždy vyplatí investovat do vlastní bezpečnosti než do pokuty… Vyškolený personál servisů Auto Palace je rovněž připraven střešní boxy namontovat přímo na Vaše vozidlo.

 

Střešní box můžete v Auto Palace pořídit od 5 290 Kč.


Více informací o aktuální nabídce obdržíte na našich pobočkách:

Praha Spořilov Praha Butovice Brno
tel.: +420 296 574 300 tel.: +420 251 025 555 tel.: +420 515 808 300
nd.sporilov@autopalace.cz nd.butovice@autopalace.cz nd.brno@autopalace.cz

Nosiče kol na tažné a střešní zařízení 

Nosiče kol jsou velmi užitečným pomocníkem, kterého oceníte hlavně při přípravě dovolené. Kola můžete jednoduše připevnit na střechu, zadní dveře, dovnitř auta nebo na tažné zařízení. Jaký typ si vyberete, to už záleží čistě na typu vašeho vozidla. Zatímco nosiče na střechu jsou vhodné pro nižší vozy, připevnění na páté dveře zase vyžaduje rovnou záď. Jeden nosič může stačit pro celou rodinu. Můžete si vybrat nosič na tažné zařízení, kde je možné převážet až 4. kola. Nosiče jsou velmi jednoduché na připevnění. Intuitivní mechanismy vám snadno umožní, abyste kola rychle připevnili a zase sundali. Držáky na kola jsou kromě toho designově velmi povedeně zpracované. Hlavní důraz je ovšem kladen na bezpečnost. Můžete si být jisti, že kola budou během jízdy opravdu pevně připoutána. Vše zůstane na svém místě, i když pojedete vyšší rychlostí. Vyberte si prosím nosič kol podle způsobu převozu.

Nosiče kol na tažné zařízení

Nosiče kol na tažné zařízení jsou momentálně tím nejprodávanějším zbožím v oblasti přepravy kol. To je dáno nejenom díky své velice jednoduché i rychlé montáži, kterou zvládne i naprostý laik, ale také díky velké kapacitě těchto nosičů. Díky tomu nemusíte být jakkoliv omezováni. Nosiče kol s adapterém na tažné zařízení totiž dokážou pojmout až 4 vaše kola zároveň. Řekněte svým přátelům či pozvěte svou rodinu a vyrazte společně na cyklistický výlet ať už v České republice, nebo v zahraničí. Díky propracovanému systému chycení jsou vaše kola během jízdy v naprostém bezpečí a nehrozí žádné riziko jejich uvolnění a pádu. Nosiče kol na tažné zařízení jsou vyráběny především s ohledem na bezpečnost, a tak jsou nejvíce namáhané díly vyráběné z materiálů, které toto bez problémů vydrží i při cestování na delší vzdálenosti. Svá kola tak najdete vždy tam, kam jste je před cestou umístili – tedy na nosiče kol.

Nosič kol na tažné zařízení

Adaptér pro 4. kolo Thule

   

Adaptér pro 4. kolo Thule VeloCompact 926-1 zvyšuje kapacitu nosiče Thule VeloCompact 926 o jedno jízdní kolo. Vhodný pro všechny jízdní kola a velikosti kol. Nosnost 15 kg (není vhodný pro elektrokola), hmotnost adaptéru Thule 9261 je 2,8 kg. Rozměry: 114x30 mm. 

Co s adaptérem s označením Thule 9261 také souvisí? To je jeho všestrannost, jelikož je určený pro všechny typy jízdních kol, stejně jako si poradí s různými jejich velikostmi. Nejsou tedy problémem kola dámská či pánská, stejně jako horská nebo treková, popřípadě i kola dětská. Stejně jako klasický nosič, i adaptér Thule 9261 se samozřejmě pyšní jednoduchým, ale přesto pevným a bezpečným systémem samotného uchycení kola, což usnadní jak jeho naložení, tak i vyložení.

Střešní nosiče kol

Pokud patříte i vy mezi milovníky cyklistiky a chcete poznat krásy nejenom České republiky, ale i zahraničí, existuje několik možností, jak můžete svá kola převést. Pokud váš vůz není vybaven tažným zařízením, jsou ideální volbou pro přepravu střešní nosiče kol. Můžete si být stoprocentně jisti, že takto převážená kola budou díky systému jejich přichycení v tom maximálním bezpečí a nehrozí tak jejich pád ze střechy dolů. Střešní nosiče kol jsou vhodné kdykoliv, kdy potřebujete svá kola rychle převést na jiné místo. Ačkoliv je nutné je vyzvedávat na střechu vašeho vozu, mají střešní nosiče kol maximálně propracovaný systém, kdy stačí vaše kolo pouze nacvaknout, a poté stáhnout páskem. Vše je tak velmi rychlé a pohodlné  a vy nemusíte ztrácet čas při přejezdech do jiných lokalit, které si rádi projedete na svém kole.

 

 

Thule ProRide 598

Novinka pro rok 2016 nahrazuje stávající model nosiče Thule ProRide 591. Jednoduchá montáž. Stačí kolo nasadit na nosič a pootočením kolečka, které kontroluje sílu, která je vyvinuta na rám kola a upozorňuje na správnou montáž. K dokonalému upnutí pak už jenom uzamknete nosič a připevníte pláště kol rychloupínacími řemínky. Střešní nosič kol Thule ProRide 598 je vhodný na kola s karbonovým rámem.

Skvělá novinka roku 2016! Nosič kol Thule ProRide 598. Díky svým parametrům a vlastnostem se stává jedním z nejzajímavějších nosičů nejenom na tuzemském, ale i na světovém trhu. Jeho hlavní předností je především jednoduchá montáž samotných jízdních kol. Vše probíhá polo-automaticky. Stačí jízdní kolo nasadit na nosič, pootočit kolečkem a následně je automaticky vyvinuta síla na rám, která je doplněna indikátorem správné montáže. Tím zjistíme, že je jízdní kolo na svém místě a my jsme připraveni k jízdě.


Další předností, které tento nosič kol s karbonovým rámem má, je určitě celkový důraz na bezpečnost. Thule ProRide 598 využívá rozšířené dolní čelisti svorníku, díky kterým je kolo i při náročnějším převozu chráněno před pádem. Stejně tak je dbáno i na bezpečí vašeho kola s ohledem na případné poškrábání. Velká měkká podložka svorníku se dokáže nejenom dobře přizpůsobit velikosti rámu, ale minimalizuje i riziko jakéhokoliv poškrábání. Z hlediska bezpečnosti je také zaručeno uzamčení kola do nosiče, stejně jako uzamčení modelu Thule ProRide 598ke střešnímu nosiči. Tím je minimalizováno i případné riziko krádeže.


Nosič kol Thule ProRide 598 neuchvátí jenom svými vlastnostmi, které jsou spojeny s jistotou vyvinutí vždy té správné a potřebné síly k uchycení jízdního kola. Stejně tak je součástí také omezovač točivého momentu, který po celou dobu montáže kontroluje vyvinutou sílu. Vše je doplňováno také diagonální rychlo-odjímatelný řemínek, který primárně využijeme k bezpečnější montáži a zároveň máme jistotu také bleskového uvolnění při demontáži.


Že se jedná o skutečnou technologickou novinku roku, to dokazuje i fakt, že nosič kol Thule ProRide 598 lze jednoduše přehodit z jedné strany vozidla na druhou. A to pro usnadnění přístupu k jedné jeho části. Celý tento krok lze nejenom realizovat během několika málo vteřin, ale také ho dokážeme zvládnout bez použití jakéhokoliv nářadí. I tím se tento nosič kol stává jedinečným produktem na světovém trhu.

PŘI KOUPÍ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ A NOSIČE JÍZDNÍCH KOL K NĚMU, MONTÁŽ VÁM POSKYTNEME ZDARMA.

Velmi rádi Vám poradí naši specialisti

                                                             

Jan Petr                                           Miroslav Hájek                               Jiří Macháček
Napište mi                                        Napište mi                                     Napište mi
tel.: +420 251 025 145                        tel.:+420 251 025 144                     tel.: 251 025 142