Skupina Auto Palace obhájila prestižní ocenění Superbrands 2019

Skupina Auto Palace se poprvé ve své historii stala držitelem prestižního ocenění Superbrands za dlouhodobé konzistentní úsilí o rozvoj znalosti a hodnot své značky v České republice. Toto ocenění poprvé získala v roce 2018 a dokázala ho obhájit i v roce 2019.

  • Prestižní titul Superbrands je celosvětově udělován v téměř 90 zemích na 5 kontinentech světa
  • Superbrands je uznávanou nezávislou globální autoritou z Velké Británie v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek
  • Skupina Auto Palace je jediným dealerem automobilů v ČR, který toto významné ocenění letos získává
  • Udělení titulu Superbrands předchází vícekolové výběrové řízení včetně spotřebitelského průzkumu a závěrečného hodnocení odborné komise Brand Council
  • Skupina Auto Palace se poprvé ve své historii stala držitelem prestižního ocenění Superbrands za dlouhodobé konzistentní úsilí o rozvoj znalosti a hodnot své značky v České republice.


Zisk významného ocenění Superbrands 2018,2019 pro značku Auto Palace Group přichází ve stejné době, kdy tato dealerská skupina nedávno oznámila v mnoha parametrech rekordní ekonomické výsledky za rok 2017. Nejen těmito ekonomickými ukazateli, ale i množstvím kvalitně zacílených marketingových aktivit, se daří dlouhodobě budovat v ČR silnou značku Auto Palace Group, která je následně pozitivně vnímána svými zákazníky. V celkovém výsledku to poté přináší firmě výhodu před konkurencí, což u skupiny Auto Palace představuje na českém trhu až zdvojnásobení počtu prodaných vozů za posledních 5 let.

Více o programu Superbrands na:
www.czechsuperbrands.com
www.facebook.com/czechsuperbrands