Díky silnému ekonomickému zázemí a mnohaletým zkušenostem na automobilovém trhu jsme schopni zrealizovat i velké fleetové obchody v počtu desítek i stovek vozů. Všem firmám poskytujeme také kvalitní poprodejní služby. Součástí našeho prodejního centra je autorizované servisní středisko vybavené nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Cílem našeho programu je nabídnout vám takové řešení pro váš vozový park, které uspokojí vaše individuální požadavky mobility a zajistí ekonomický provoz vašeho vozového parku. K dispozici máme klempířskou dílnu, lakovnu, myčku aut a specializovaný pneuservis. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství. 
Firmám poskytujeme ještě širší okruh služeb upravený individuálně na míru jejich potřeb, například Pick-up na adrese klienta, bezkontaktní příjem vozu a další doplňkové služby, na kterých se společně domluvíme.
 
Finanční služby
Pro naše zákazníky připravíme výhodné podmínky, ať již při financování úvěrem, leasingem nebo stále populárnějším operativním pronájmem. V případě havárie vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodních událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo – to vše ve smluvní spolupráci s předními pojišťovnami.
 
Obraťte se s důvěrou na naše poradce pro firmy, rádi s Vámi dojednají konkrétní nabídku.

Patrik Zeithaml
Fleet specialista
tel.: 251 025 125
gsm: 739 588 797Kontaktní formulář

Údaje označené * jsou povinné

Seznámil/a jsem se a souhlasím s poučením o zpracování osobních údajů